Rozpis podzim 2021

Stáhnout v PDF
předehrávky
10. 9. dorostenky 17:00 301 Stará Huť A : Stará Huť B Fišer
1. kolo • 11. 9. 2021
  ženy 10:00 101 Modřany : Březno Bláha
  starší žákyně 11:20 501 Modřany : Březno Bláha
               
  ženy 8:30 102 Spoje : Čakovice Erhart
  starší žáci 9:45 401 Spoje : Čakovice Spoustová
  dorostenky 10:50 302 Spoje : Čakovice Erhart
  koeduci 12:05 801 Spoje : Čakovice Janková
  dorostenci 13:10 201 Spoje : Čakovice Erhart
  mladší žáci 14:25 601 Spoje : Čakovice Janková
  muži 15:30 1 Spoje : Čakovice Erhart
  starší žákyně 16:45 502 Spoje : Čakovice Janková
               
  ženy 9:00 103 Stará Huť : Sokol Bakov Sláma
  starší žákyně 10:15 503 Stará Huť : Sokol Bakov Sláma
  dorostenky 11:20 303 Stará Huť A : Sokol Bakov Fišer
  mladší žákyně 12:30 701 Stará Huť : Sokol Bakov Sláma
  dorostenky 13:35 304 Stará Huť B : Sokol Bakov Fišer
  koeduci 14:45 807 Stará Huť : Sokol Bakov Fišer
12. 9. mladší žáci 10:00 602 Stará Huť : Sokol Bakov Zavadil
12. 9. muži 11:00 2 Stará Huť : Sokol Bakov Zavadil
12. 9. starší žáci 12:15 402 Stará Huť : Sokol Bakov Zavadil
               
  muži 10:30 3 Litvínov : Řevnice
               
  starší žáci 14:00 403 Podlázky : Řevnice Doležal
               
2. kolo • 25. 9. 2021
  starší žáci 12:45 404 Bakov : Podlázky Pánek
  muži 14:00 4 Bakov : Litvínov ligový
               
  starší žákyně 8:30 504 Čakovice : Stará Huť Šimáček
  ženy 9:40 104 Čakovice : Stará Huť Gřes
  starší žáci 11:00 405 Čakovice : Stará Huť Šimáček
  dorostenky 12:05 305 Čakovice : Stará Huť A Gřes
  dorostenky 15:20 306 Čakovice : Stará Huť B Gřes
26. 9. mladší žákyně 10:30 702 Čakovice : Stará Huť Boček
26. 9. mladší žáci 11:35 603 Čakovice : Stará Huť Zavadil
26. 9. koeduci 12:40 802 Čakovice : Stará Huť Boček
26. 9. muži 16:30 5 Čakovice : Stará Huť Zavadil
               
  muži 9:00 6 Modřany : Spoje Holý ml.
  starší žákyně 10:20 505 Modřany : Spoje Jáneš
  starší žáci 11:30 406 Modřany : Spoje Holý ml.
  dorostenky 12:40 307 Modřany : Spoje Holý ml.
  koeduci 14:00 803 Modřany : Spoje Jáneš
  ženy 15:00 105 Modřany : Spoje Jáneš
               
3. kolo • 2. 10. 2021
  ženy 9:00 106 Spoje : Březno Jáneš
  starší žákyně 10:20 506 Spoje : Březno Jáneš
               
  ženy 9:00 107 Stará Huť : Modřany Pešek
  starší žákyně 10:15 507 Stará Huť : Modřany Fišer
  koeduci 11:20 804 Stará Huť : Modřany Fišer
  dorostenky 12:25 308 Stará Huť A : Modřany Leinweber
  muži 13:40 7 Stará Huť : Modřany Leinweber
  dorostenky 14:55 309 Stará Huť B : Modřany Leinweber
  starší žáci 16:10 407 Stará Huť : Modřany Fišer
               
  muži 10:30 8 Litvínov : Čakovice
               
  starší žáci 12:00 408 Podlázky : Čakovice Doležal
               
  mladší žáci 9:10 604 Řevnice : Bakov Zavadil
  dorostenci 10:25 202 Řevnice : Bakov Bláha
  starší žáci 11:45 409 Řevnice : Bakov Bláha
  muži 13:00 9 Řevnice : Bakov Bláha
               
4. kolo • 9. 10. 2021
  mladší žákyně 9:00 703 Březno : Bakov Barabáš
  ženy 10:00 108 Březno : Bakov Barabáš
  starší žákyně 11:15 508 Březno : Bakov Barabáš
               
  starší žáci 8:30 410 Čakovice : Řevnice Gřes
  muži 9:40 10 Čakovice : Řevnice Gřes
  dorostenci 11:00 203 Čakovice : Řevnice Gřes
  mladší žáci 12:15 605 Čakovice : Řevnice Procházka
               
  muži 9:30 11 Modřany : Litvínov Erhart
  starší žáci 10:50 411 Modřany : Podlázky Erhart
               
  koeduci 9:00 805 Spoje : Stará Huť Janková
  dorostenky 10:05 310 Spoje : Stará Huť A Leinweber
  mladší žáci 11:20 606 Spoje : Stará Huť Šejtka
  dorostenky 12:25 311 Spoje : Stará Huť B Leinweber
  starší žáci 13:40 412 Spoje : Stará Huť Leinweber
  starší žákyně 14:45 509 Spoje : Stará Huť Šejtka
10. 10. muži 9:00 12 Spoje : Stará Huť Zavadil
10. 10. ženy 10:15 109 Spoje : Stará Huť Zavadil
               
5. kolo • 16. 10. 2021
  mladší žákyně 10:00 704 Stará Huť : Březno Fišer
  ženy 11:00 110 Stará Huť : Březno Leinweber
  starší žákyně 12:15 510 Stará Huť : Březno Leinweber
               
  muži 10:30 13 Litvínov : Spoje
               
  starší žáci 9:00 413 Podlázky : Spoje Louda
               
  starší žáci 9:30 414 Řevnice : Modřany Bláha
  muži 10:45 14 Řevnice : Modřany Bláha
               
  starší žáci 9:00 415 Bakov : Čakovice Pánek
  dorostenky 10:15 312 Bakov : Čakovice Beran
  dorostenci 11:30 204 Bakov : Čakovice Pánek
  ženy 12:45 111 Bakov : Čakovice Beran
  muži 14:00 15 Bakov : Čakovice Barabáš
  starší žákyně 15:15 511 Bakov : Čakovice Bartoň
17. 10. mladší žákyně 9:00 705 Bakov : Čakovice Bartoň
17. 10. mladší žáci 10:15 607 Bakov : Čakovice Pánek
17. 10. koeduci 12:00 808 Bakov : Čakovice Pánek
               
6. kolo • 23. 10. 2021
  mladší žákyně 9:30 706 Březno : Čakovice Gřes
  ženy 10:30 112 Březno : Čakovice Gřes
  starší žákyně 11:50 512 Březno : Čakovice Gřes
               
  muži 8:20 16 Modřany : Bakov Erhart
  ženy 9:40 113 Modřany : Bakov Erhart
  koeduci 11:00 809 Modřany : Bakov Indrová
  dorostenky 12:00 313 Modřany : Bakov Erhart
  starší žáci 13:20 416 Modřany : Bakov Indrová
  starší žákyně 14:20 513 Modřany : Bakov Indrová
               
  starší žáci 9:00 417 Spoje : Řevnice Šejtka
  muži 10:05 17 Spoje : Řevnice Bláha
  mladší žáci 11:20 608 Spoje : Řevnice Šejtka
  dorostenci 12:25 205 Spoje : Řevnice Bláha
               
  starší žáci 10:00 418 Stará Huť : Podlázky Holý ml.
  muži 11:05 18 Stará Huť : Litvínov Holý ml.
 

 

 

 

 

 

 

 

7. kolo • 30. 10. 2021
28. 10. mladší žáci 9:30 609 Řevnice : Stará Huť Zavadil
28. 10. muži 10:45 19 Řevnice : Stará Huť Leinweber
28. 10. starší žáci 12:00 419 Řevnice : Stará Huť Leinweber
               
  starší žáci 8:30 420 Bakov : Spoje Bartoň
  starší žákyně 9:45 514 Bakov : Spoje Beran
  dorostenci 11:00 206 Bakov : Spoje Pánek
  dorostenky 12:15 314 Bakov : Spoje Beran
  muži 13:30 20 Bakov : Spoje Barabáš
  ženy 14:45 114 Bakov : Spoje Barabáš
31. 10. mladší žáci 9:00 610 Bakov : Spoje Nitschová
31. 10. koeduci 10:30 810 Bakov : Spoje Nitschová
               
  koeduci 9:00 806 Čakovice : Modřany Procházka
  ženy 10:05 115 Čakovice : Modřany Bláha
  starší žáci 11:20 421 Čakovice : Modřany Procházka
  dorostenky 12:25 315 Čakovice : Modřany Bláha
  muži 13:40 21 Čakovice : Modřany Bláha
  starší žákyně 15:05 515 Čakovice : Modřany Boček