Výsledky zápasů - podzim 2021

Stáhnout v PDF
předehrávka
301 dorostenky Stará Huť A : Stará Huť B 16:14 (8:6) Fišer
               
1. kolo • 11. 9. 2021
101 ženy Modřany : Březno 14:17 (7:7) Duchková
501 starší žákyně Modřany : Březno 11:11 (5:8) Čermáková
               
102 ženy Spoje : Čakovice 23:18 (10:9) Vejvara
401 starší žáci Spoje : Čakovice 12:18 (7:10) Spoustová
302 dorostenky Spoje : Čakovice 11:19 (6:9) Spoustová
801 koeduci Spoje : Čakovice 6:0 (1:0) Janková
201 dorostenci Spoje : Čakovice 14:25 (7:11) Vejvara
601 mladší žáci Spoje : Čakovice 4:16 (1:7) Janková
1 muži Spoje : Čakovice 20:14 (11:9) Lamač
502 starší žákyně Spoje : Čakovice 16:5 (8:4) Janková
               
103 ženy Stará Huť : Sokol Bakov 14:13 (8:7) Fišer
503 starší žákyně Stará Huť : Sokol Bakov 41:11 (19:6) Fišer
303 dorostenky Stará Huť A : Sokol Bakov 17:13 (11:7) Holý ml.
701 mladší žákyně Stará Huť : Sokol Bakov 5:19 (3:11) Holý ml.
304 dorostenky Stará Huť B : Sokol Bakov 18:10 (9:4) Holý ml.
807 koeduci Stará Huť : Sokol Bakov 10:25 (12:2) Fišer
602 mladší žáci Stará Huť : Sokol Bakov 14:5 (10:3) Smejkal
2 muži Stará Huť : Sokol Bakov 26:18 (16:8) Holý st.
402 starší žáci Stará Huť : Sokol Bakov 19:5 (9:3) Smejkal
               
3 muži Litvínov : Řevnice     odloženo
               
403 starší žáci Podlázky : Řevnice     odloženo
               
2. kolo • 25. 9. 2021
404 starší žáci Bakov : Podlázky     odloženo
4 muži Bakov : Litvínov 24:24 (11:8) Suchý
               
504 starší žákyně Čakovice : Stará Huť 6:29 (1:15) Šimáček
104 ženy Čakovice : Stará Huť 13:20 (8:11) Šimáček
405 starší žáci Čakovice : Stará Huť 19:15 (8:6) Fišer
305 dorostenky Čakovice : Stará Huť A 10:31 (6:16) Procházka
306 dorostenky Čakovice : Stará Huť B 12:29 (6:15) Šimáček
702 mladší žákyně Čakovice : Stará Huť 9:7 (2:3) Boček
603 mladší žáci Čakovice : Stará Huť 5:8 (4:2) Boček
802 koeduci Čakovice : Stará Huť 10:7 (4:4) Spoustová
5 muži Čakovice : Stará Huť 10:23 ? Rys
               
6 muži Modřany : Spoje 16:16 (13:8) Holý ml.
505 starší žákyně Modřany : Spoje     odloženo
406 starší žáci Modřany : Spoje 9:10 (6:5) Sláma
307 dorostenky Modřany : Spoje 18:16 (14:9) Holý ml.
803 koeduci Modřany : Spoje     odloženo
105 ženy Modřany : Spoje 17:18 (8:9) Holý ml.
               
3. kolo • 2. 10. 2021
106 ženy Spoje : Březno     odloženo
506 starší žákyně Spoje : Březno     odloženo
               
107 ženy Stará Huť : Modřany 21:15 (10:7) Pešek
507 starší žákyně Stará Huť : Modřany 32:4 (17:0) Fišer
804 koeduci Stará Huť : Modřany 5:20 (5:10) Fišer
308 dorostenky Stará Huť A : Modřany 24:3 (12:1) Fišer
7 muži Stará Huť : Modřany 23:15 (12:8) Leinweber
309 dorostenky Stará Huť B : Modřany 32:16 (20:10) Leinweber
407 starší žáci Stará Huť : Modřany 20:15 (10:4) Fišer
               
8 muži Litvínov : Čakovice     odloženo
               
408 starší žáci Podlázky : Čakovice 7:21 (1:10) Doležal
               
604 mladší žáci Řevnice : Bakov 16:9 (12:7) Zavadil
202 dorostenci Řevnice : Bakov 18:24 (8:13) Zavadil
409 starší žáci Řevnice : Bakov 18:9 (9:6) Zavadil
9 muži Řevnice : Bakov 25:21 (13:10) Holý st.
               
7. kolo • 30. 10. 2021 – předehrávka
806 koeduci Čakovice : Modřany 9:3 (4:1) Procházka