Výsledky zápasů

Stáhnout v PDF
předehrávky
501 starší žákyně Stará Huť A : Stará Huť B 23:15 (12:6) Fišer
1. kolo • 12. 9. 2020
401 starší žáci Řevnice : Modřany 25:4 (14:4) Holý st.
1 muži Řevnice : Modřany 20:14 (8:5) Bláha
               
2 muži Stará Huť : Litvínov 23:22 (13:12) Leinweber
402 starší žáci Stará Huť : Podlázky 22:9 (11:7) Fišer
               
601 mladší žáci Čakovice : Bakov 14:4 (6:2) Procházka
3 muži Čakovice : Bakov 8:25 (3:10) Holý ml.
807 koeduci Čakovice : Bakov 3:0 (1:0) Molnár
403 starší žáci Čakovice : Bakov 11:15 (6:9) Holý ml.
301 dorostenky Čakovice : Bakov 10:23 (5:10) Molnár
201 dorostenci Čakovice : Bakov 12:33 (7:15) Holý ml.
502 starší žákyně Čakovice : Bakov 14:16 (6:8) Boček
101 ženy Čakovice : Bakov 15:22 (6:10) Holý ml.
               
302 dorostenky  Březno : Spoje 22:13 (13:5) Gřes
503 starší žákyně  Březno : Spoje 4:14 (3:10) Gřes
102 ženy  Březno : Spoje 22:22 (10:12) Gřes
               
4 muži Chomutov : Spoje 20:14 (12:6) Šindelář
2. kolo • 19. 9. 2020
5 muži   Modřany :  Spoje 18:18 (9:10) Holý ml.
504 starší žákyně   Modřany :  Spoje 8:12 (6:6) Jáneš
801 koeduci   Modřany :  Spoje 2:12 (1:6) Jindřichová
303 dorostenky   Modřany :  Spoje 19:12 (11:7) Holý ml.
404 starší žáci   Modřany :  Spoje 3:15 3:8 Sláma
103 ženy   Modřany :  Spoje 18:18 (11:7) Holý ml.
               
304 dorostenky   Bakov :  Březno 26:14 (15:10) Bartoň
6 muži   Bakov :  Chomutov 17:20 (10:10) Tišler
701 mladší žákyně   Bakov :  Březno 11:15 (5:5) Beran
104 ženy   Bakov :  Březno 17:17 (9:8) Bartoň
505 starší žákyně   Bakov :  Březno 24:3 (10:1) Beran
               
7 muži  Litvínov :   Čakovice 17:20 (9:11) Janák
               
405 starší žáci  Podlázky :   Čakovice 7:14 (2:8) Žanta
               
602 mladší žáci Řevnice : Stará Huť 15:20 (7:11) Zavadil
8 muži Řevnice : Stará Huť 20:24 (10:13) Holý st.
406 starší žáci Řevnice : Stará Huť 31:12 (12:10) Holý st.
               
nadstavbový turnaj – mladší žákyně • 20. 9. Stará Huť
704 mladší žákyně Bakov : Stará Huť 12:10 (8:4) Fišer
705 mladší žákyně Březno : Bakov 17:13 (9:5) Fišer
706 mladší žákyně Stará Huť : Březno 7:28 (3:18) Fišer
3. kolo • 26. 9. 2020
407 starší žáci  Stará Huť :   Modřany 8:6 (4:3) Fišer
506 starší žákyně  Stará Huť A :   Modřany 21:7 (11:4) Fišer
802 koeduci  Stará Huť :   Modřany 20:10 (7:3) Fišer
507 starší žákyně  Stará Huť B :   Modřany 25:1 (13:0) Sláma
9 muži  Stará Huť :   Modřany 19:10 (13:9) Leinweber
305 dorostenky  Stará Huť :   Modřany 20:15 (13:9) Sláma
105 ženy  Stará Huť :   Modřany 10:9 (4:3) Fišer
               
408 starší žáci   Čakovice : Řevnice 18:13 (9:6) Duchek
603 mladší žáci   Čakovice : Řevnice 14:4 (8:2) Procházka
202 dorostenci   Čakovice : Řevnice 18:20 (12:9) Duchek
10 muži   Čakovice : Řevnice 14:15 (5:4) Molnár
               
11 muži  Chomutov :  Litvínov 23:20 (14:9) Smák
               
604 mladší žáci  Spoje :   Bakov 5:4 (3:0) Švarc
508 starší žákyně  Spoje :   Bakov 22:24 (11:14) Šejtka
409 starší žáci  Spoje :   Bakov 19:19 (11:9) Šejtka
306 dorostenky  Spoje :   Bakov 10:23 4:15 Janková
808 koeduci  Spoje :   Bakov 16:5 (9:2) Švarc
203 dorostenci  Spoje :   Bakov 1:21 (1:11) Šejtka
106 ženy  Spoje :   Bakov 14:17 (7:9) Gřes
12 muži  Spoje :   Bakov 12:15 (8:8) Gřes
4. kolo • 28. 9. 2020
107 ženy   Modřany :   Bakov 16:19 (10:9) Jáneš
13 muži   Modřany :   Bakov 17:13 (9:5) Jáneš
308 dorostenky   Modřany :   Bakov 9:17 (3:11) Jáneš
809 koeduci   Modřany :   Bakov 12:13 (7:5) Jindřichová
410 starší žáci   Modřany :   Bakov 10:23 (4:9) Svoboda D.
509 starší žákyně   Modřany :   Bakov 10:21 (6:7) Mikysek
               
411 starší žáci  Podlázky :  Spoje 14:14 (8:7) Žanta
               
14 muži  Litvínov :  Spoje 27:21 16:11 Martínek
               
15 muži Řevnice NH :  Chomutov 22:18 (11:7) Holý st.
               
510 starší žákyně  Stará Huť A :   Čakovice 26:2 (14:2) Zavadil
412 starší žáci  Stará Huť :   Čakovice 8:26 (3:12) Fišer
511 starší žákyně  Stará Huť B :   Čakovice 20:5 (10:2) Zavadil
605 mladší žáci  Stará Huť :   Čakovice 10:10 (4:3) Fišer
16 muži  Stará Huť :   Čakovice 17:8 (7:3) Holý ml.
308 dorostenky  Stará Huť :   Čakovice 30:12 (15:8) Holý ml.
803 koeduci  Stará Huť :   Čakovice 17:14 (6:8) Fišer
108 ženy  Stará Huť :   Čakovice 23:13 (15:4) Holý ml.
5. kolo • 10. 10. 2020
804 koeduci   Čakovice :   Modřany 10:4 (4:2) Molnár
512 starší žákyně   Čakovice :   Modřany 10:6 (5:3) Spoustová
109 ženy   Čakovice :   Modřany 11:19 (4:7) Molnár
413 starší žáci   Čakovice :   Modřany 16:10 (8:4) Molnár
309 dorostenky   Čakovice :   Modřany 14:22 (10:12) Molnár
17 muži   Čakovice :   Modřany 16:13 (8:5) Procházka
               
513 starší žákyně  Březno :  Stará Huť A 0:32 (0:15) Doležal
110 ženy  Březno :  Stará Huť 13:17 (8:10) Doležal
702 mladší žákyně  Březno :  Stará Huť 17:15 (7:10) Doležal
310 dorostenky  Březno :  Stará Huť 12:29 (2:13) Pešek
514 starší žákyně  Březno    Stará Huť B 2:24 (1:13) Žďánská
               
18 muži  Chomutov :  Stará Huť 15:14 (8:5) Smák
               
606 mladší žáci  Spoje : Řevnice 4:24 (1:10) Janková
414 starší žáci  Spoje : Řevnice 17:30 (10:14) Gřes
19 muži  Spoje : Řevnice 19:16 (10:8) Gřes
204 dorostenci  Spoje : Řevnice 7:25 (4:13) Gřes
               
415 starší žáci   Bakov :  Podlázky 18:10 (10:4) Bartoň
20 muži   Bakov :  Litvínov 28:25 (17:16) Tišler
               
6. kolo • 5. 6. 2021
21 muži   Modřany :  Litvínov 19:17 (9:8) Jáneš
416 starší žáci   Modřany :  Podlázky 14:14 (6:5) Sláma
               
417 starší žáci Řevnice :   Bakov 27:29 (13:14) Zavadil
607 mladší žáci Řevnice :   Bakov 16:8 (9:6) Leinweber
205 dorostenci Řevnice :   Bakov 26:26 (13:12) Jáneš
22 muži Řevnice :   Bakov 21:18 (9:8) Leinweber
               
23 muži Stará Huť :  Spoje 18:16 (8:6) Pešek
418 starší žáci Stará Huť :  Spoje 12:10 (7:5) Pešek
515 starší žákyně  Stará Huť A :  Spoje 25:8 (12:3) Fišer
608 mladší žáci  Stará Huť :  Spoje 22:8 (9:3) Janková
516 starší žákyně  Stará Huť B :  Spoje 24:13 (12:5) Fišer
805 koeduci  Stará Huť :  Spoje 7:14 (4:8) Fišer
311 dorostenky  Stará Huť :  Spoje 19:5 (9:3) Janková
111 ženy  Stará Huť :  Spoje 17:8 (8:5) Fišer
               
517 starší žákyně   Čakovice :  Březno 20:5 (12:2) Boček
112 ženy   Čakovice :  Březno 12:12 (4:6) Broučková
24 muži   Čakovice :  Chomutov 19:19 (11:6) Rys
312 dorostenky Čakovice :  Březno 19:18 (9:9) Spoustová
               
7. kolo • 12. 6. 2021
25 muži  Chomutov : Modřany 16:16 (8:7) Jáneš
               
313 dorostenky  Březno :   Modřany 12:19 (5:10) Sláma
518 starší žákyně  Březno :   Modřany 6:6 (2:5) Sláma
113 ženy  Březno :   Modřany 17:17 (9:8) Sláma
               
519 starší žákyně  Spoje :   Čakovice 18:18 (11:9) Švarc
26 muži  Spoje :   Čakovice 21:24 (12:11) Holý ml.
314 dorostenky  Spoje :   Čakovice 12:16 (8:9) Švarc
419 starší žáci  Spoje :   Čakovice 10:33 (7:20) Holý ml.
114 ženy  Spoje :   Čakovice 19:19 (9:11) Holý ml.
609 mladší žáci  Spoje :   Čakovice 9:16 (5:12) Holý ml.
206 dorostenci  Spoje :   Čakovice 15:25 (10:15) Holý ml.
806 koeduci  Spoje :   Čakovice 6:3 (2:1) Janková
               
420 starší žáci   Bakov :  Stará Huť 23:8 (10:7) Nitschová
610 mladší žáci   Bakov :  Stará Huť 6:12 (5:6) Nitschová
810 koeduci   Bakov :  Stará Huť 9:7 (6:5) Nitschová
520 starší žákyně   Bakov :  Stará Huť A 9:26 (7:17) Bartoň
27 muži   Bakov :  Stará Huť 16:23 (8:13) Tišler
521 starší žákyně   Bakov :  Stará Huť B 14:20 (7:11) Bartoň
115 ženy   Bakov :  Stará Huť 19:17 (9:7) Beran
703 mladší žákyně   Bakov :  Stará Huť 28:20 (11:10) Nitschová
315 dorostenky   Bakov :  Stará Huť 21:14 (10:4) Beran
               
421 starší žáci Podlázky : Řevnice 14:14 (7:6) Žanta
               
28 muži Litvínov : Řevnice 25:17 (10:9) Martínek