Anketa o nejlepší hráče oblasti

Stáhnout v PDF
SEZÓNA 2016/2017
kategorie jméno oddíl
muži Hartmann Jan Řevnice
ženy Jermanová Zuzana Čakovice A
dorostenci Jetel Matyáš Modřany
dorostenky Nitschová Tereza Bakov
starší žáci Huml Marek Řevnice
starší žákyně Balounová Andrea Bakov
mladší žáci Bárta Adam Bakov
mladší žákyně Sedláčková Tereza Bakov B

 

SEZÓNA 2015/2016
kategorie jméno oddíl
muži Pešek Jiří Stará Huť
ženy Jermanová Zuzana Čakovice
dorostenci Nesnídal Lukáš Spoje
dorostenky Nitschová Tereza Bakov
  Špatková Barbora Čakovice
starší žáci Černý Daniel Spoje
starší žákyně Nitschová Tereza Bakov
mladší žáci Čučka Zdeněk Bakov
mladší žákyně Vančurová Barbora Bakov

 

SEZÓNA 2014/2015
kategorie příjmení a jméno oddíl
ženy Jindřiška Kryštofková TJS Březno
muži Jiří Pešek TJ Stará Huť
dorostenky Jana Žďárská TJS Březno
dorostenci Lukáš Nesnídal KNH Spoje Praha
starší žákyně Tereza Nitschová TJS Bakov Nad Jizerou
starší žáci Pavel Kůta TJS Bakov nad Jizerou
mladší žákyně Barbora Vančurová TJS Bakov nad Jizerou
mladší žáci Radoslav Adamec NH Řevnice

 

SEZÓNA 2013/2014
kategorie příjmení a jméno oddíl
Muži Josef Vejvoda Spoje Praha
Ženy Zuzana Jermanová TJ AVIA Makovice
Dorostenci Lukáš Nesnídal Spoje Praha
Dorostenky Zuzana Duchková TJ Spartak Modřany
Starší žáci František Řehák TJ Sokol Bakov
Starší žačky Tereza Nitschová TJ Sokol Bakov

 

SEZÓNA 2012/2013
kategorie příjmení a jméno oddíl
ženy Tereza ULMANOVÁ TJ Sokol Podlázky
muži Jiří PEŠEK TJ Stará Huť
dorostenky Dominika ROŠTEJNSKÁ TJ Sokol Březno
dorostenci Jaroslav ŠIMÁČEK TJ Avia Čakovice
starší žákyně Michaela MICKOVÁ TJ Spoje Praha
starší žáci Lukáš NESNÍDAL TJ Spoje Praha

 

SEZÓNA 2011/2012
kategorie příjmení a jméno oddíl
Muži Pešek Jiří Tj Stará Huť
Ženy Mrákotová Lucie Sokol Bakov
Dorostenci Hudík Ondřej Spoje Praha
Dorostenky Nesnídalová Lucie Spoje Praha
Starší žáci Petráš Vojtěch Sokol Bakov
Starší žačky Syslová Anna Tj Avia Čakovice

 

SEZÓNA 2010/2011
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Jiří Pešek TJ Stará Huť
ženy Jindřiška Kryštofková TJ Sokol Březno
dorostenci Patrik Wudy TJ Sokol Podlázky
dorostenky Lucie Nesnídalová TJ Spoje Praha
starší žáci Filip Edl NH Řevnice
starší žákyně Lucie Titlbachová TJ Sokol Březno

 

SEZÓNA 2009/2010
kategorie příjmení a jméno oddíl
ženy Jindřiška Kryštofková TJ Sokol Březno
muži Milan Erhart TJ Spartak Modřany
dorostenky Lucie Nesnídalová TJ Spoje Praha
dorostenci Kryštof Kučera TJ Sokol Podlázky
žačky Tereza Mališová TJ Sokol Březno
žáci Ondřej Hudík TJ Spoje Praha

 

SEZÓNA 2008/2009
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Zahradník Tomáš Bakov
ženy Mališová Irena Březno
dorostenci Horyna Michal Bakov
dorostenky Nesnídalová Lucie
Součková Jiřina
Spoje Praha
Březno
starší žáci Kouba Daniel Spoje Praha
starší žačky Mališová Tereza Březno

 

SEZÓNA 2007/2008
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Svoboda Miroslav TJ Spartak Modřany
ženy Mališová Irena TJ Sokol Březno
dorostenci Barabáš Michal TJ Sokol Podlázky
dorostenky Beranová Monika Sokol Bakov
starší žáci Chámer Lukáš Sokol Bakov
starší žačky Mališová Tereza T Sokol Březno

 

SEZÓNA 2006/2007
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Velebil Martin TJ Stará Huť
ženy Mališová Irena TJ Sokol Březno
dorostenci Horyna Michal Sokol Bakov
dorostenky Beranová Monika Sokol Bakov
starší žáci Veselý Michal NH Řevnice
starší žačky Vaníčková Simona Sokol Bakov

 

SEZÓNA 2005/2006
kategorie příjmení a jméno post body oddíl
muži Velebil Martin útok 14 TJ Stará Huť B
ženy Kučerová Irena branka 16 TJ Avia Čakovice A
dorostenci Louda Tomáš útok 12 TJ Sokol Podlázky
dorostenky Syrovátková Tereza útok 16 TJ Avia Čakovice
starší žáci Duchek Lukáš branka 15 TJ Avia Čakovice
starší žačky Součková Jiřina útok 10 TJ Sokol Březno

 

SEZÓNA 2004/2005
kategorie příjmení a jméno post body oddíl
muži Velebil Martin útočník 19 TJ Stará Huť B
ženy Mališová Irena útočnice 8 TJ Sokol Březno
  Svobodová >Petra brankářka 8 TJ Spartak Modřany
dorostenci Svoboda Mirek brankář 10 TJ Spartak Modřany
dorostenky Hütlová Lucie útok 14 TJ Avia Čakovice
starší žáci Horyna Michal útok 17 Sokol Bakov
starší žačky Součková Jiřina útok 9 TJ Sokol Březno

 

SEZÓNA 2003/2004
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Brzobohatý Václav Sokol Bakov
ženy Šitínová Dagmar TJ Sokol Březno
dorostenci Svoboda Miroslav TJ Spartak Modřany
dorostenky Hütlová Lucie TJ Avia Čakovice
starší žáci Barabáš Michal TJ Sokol Podlázky
starší žákyně Monyová Klára TJ Avia Čakovice

 

SEZÓNA 2002/2003
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Lamač Jan TJ Spoje Praha
ženy Svobodová Petra TJ Spartak Modřany
dorostenci Benda Martin Slavoj Řevnice
dorostenky Malá Jana TJ Sokol Podlázky
starší žáci Zrostlík Štěpán Slavoj Řevnice
starší žákyně Konejlová Markéta TJ Sokol Březno

 

SEZÓNA 2001/2002
kategorie příjmení a jméno oddíl
muži Zavadil František DTJ Řevnice
ženy Kaiserová Lenka TJ Avia Čakovice
dorostenci Saijdl Martin Sokol Bakov
dorostenky Dušková Marie TJ Spartak Modřany
starší žáci Louda Tomáš TJ Sokol Podlázky
starší žákyně Drahotová Markéta TJ Sokol Březno