Rozpis StřOP - podzim 2017

Stáhnout v PDF
předehrávky
15. 9.   101 ženy Čakovice A : Čakovice B Rys
7. 9. 17:00 401 starší žáci Bakov A : Bakov B Bartoň
8. 9. 17:00 501 starší žákyně Modřany A : Modřany B Jáneš
1. kolo • 9. 9. 2017
  10:00 1 muži Stará Huť : Řevnice Bláha
  11:20 801 koeduci Stará Huť : Řevnice Bláha
 
  8:00 802 koeduci Modřany : Čakovice Boček
  9:10 2 muži Modřany : Čakovice Erhart
  10:30 502 starší žákyně Modřany A : Čakovice Erhart
  11:40 402 starší žáci Modřany : Čakovice Boček
  12:50 301 dorostenky Modřany : Čakovice Erhart
  14:10 201 dorostenci Modřany : Čakovice Boček
  15:30 102 ženy Modřany : Čakovice A Jáneš
10. 9. 9:00 503 starší žákyně Modřany B : Čakovice Jáneš
10. 9. 10:10 103 ženy Modřany : Čakovice B Jáneš
 
  10:30 403 starší žáci Podlázky : Bakov A Doležal
  11:40 601 mladší žáci Podlázky : Bakov Mikulecký
  12:50 3 muži Podlázky : Bakov liga
  14:00 404 starší žáci Podlázky : Bakov B Doležal
 
  9:00 803 koeduci Spoje : Březno Voldan
  10:05 104 ženy Spoje : Březno Gřes
  11:20 504 starší žákyně Spoje : Březno Voldan
  12:25 4 muži Spoje : Republikán Gřes
  13:40 701 mladší žákyně Spoje : Březno Voldan
2. kolo • 16. 9. 2017
  10:00 804 koeduci Řevnice : Březno Holý st.
  11:05 5 muži Řevnice : Republikán Holý st.
 
  8:30 406 starší žáci Bakov B : Spoje Bartoň
  9:40 702 mladší žákyně Bakov : Spoje Tichý
  10:50 405 starší žáci Bakov A : Spoje Pánek
  12:00 505 starší žákyně Bakov : Spoje Bartoň
  13:10 202 dorostenci Bakov : Spoje Pánek
  14:25 105 ženy Bakov : Spoje Tichý
  15:40 6 muži Bakov : Spoje Pánek
 
  8:00 407 starší žáci Čakovice : Podlázky Gřes
  9:10 7 muži Čakovice : Podlázky Gřes
 
  9:00 703 mladší žákyně Stará Huť : Modřany Indrová
  10:00 8 muži Stará Huť : Modřany Leinweber
  11:20 506 starší žákyně Stará Huť : Modřany A Leinweber
  12:25 106 ženy Stará Huť : Modřany Pešek
  13:40 805 koeduci Stará Huť : Modřany Indrová
  14:40 507 starší žákyně Stará Huť : Modřany B Indrová
nadstavbový turnaj dorostenky • 17. 9. 2016 Březno
  8:30 310 dorostenky Březno : Bakov Gřes
  9:30 309 dorostenky Modřany : Čakovice Beran
  10:45 307 dorostenky Modřany : Březno Beran
  11:45 308 dorostenky Bakov : Čakovice Beran
  13:00 312 dorostenky Čakovice : Březno Gřes
  14:00 311 dorostenky Bakov : Modřany Gřes
3. kolo • 23. 9. 2017
  9:30 9 muži Modřany : Řevnice Lenfeld
  10:50 408 starší žáci Modřany : Řevnice Lenfeld
  11:50 203 dorostenci Modřany : Řevnice Lenfeld
  13:10 806 koeduci Modřany : Řevnice Holý ml.
 
  10:30 10 muži Podlázky : Stará Huť Barabáš
 
  8:30 11 muži Spoje : Čakovice Erhart
  9:45 807 koeduci Spoje : Čakovice Šejtka
  10:50 107 ženy Spoje : Čakovice A Erhart
  12:05 508 starší žákyně Spoje : Čakovice Šejtka
  13:10 409 starší žáci Spoje : Čakovice Erhart
  14:15 108 ženy Spoje : Čakovice B Erhart
  15:30 204 dorostenci Spoje : Čakovice Šejtka
 
  10:00 12 muži Republikán : Bakov Gřes
 
  9:00 302 dorostenky Březno : Bakov Doležal
  10:15 704 mladší žákyně Březno : Bakov Konejlová
  11:30 109 ženy Březno : Bakov Doležal
  12:45 509 starší žákyně Březno : Bakov Konejlová
4. kolo • 30. 9. 2017
  9:00 205 dorostenci Řevnice : Bakov Bláha
  10:15 410 starší žáci Řevnice : Bakov A Holý ml.
  11:20 13 muži Řevnice : Bakov Bláha
  12:35 411 starší žáci Řevnice : Bakov B Holý ml.
  13:40 602 mladší žáci Řevnice : Bakov Holý ml.
 
28. 9. 8:00 808 koeduci Čakovice : Březno Broučková
28. 9. 9:10 111 ženy Čakovice B : Březno Rys
28. 9. 10:30 303 dorostenky Čakovice : Březno Rys
 28. 9. 11:45 510 starší žákyně Čakovice : Březno Broučková
28. 9. 13:00 110 ženy Čakovice A : Březno Zavadil
28. 9. 14:15 14 muži Čakovice : Republikán Zavadil
 
  9:00 809 koeduci Stará Huť : Spoje Švarc
  10:10 15 muži Stará Huť : Spoje Erhart
  11:30 705 mladší žákyně Stará Huť : Spoje Švarc
  12:40 112 ženy Stará Huť : Spoje Erhart
  13:45 511 starší žákyně Stará Huť : Spoje Švarc
 
  10:00 16 muži Modřany : Podlázky Pánek
  11:20 412 starší žáci Modřany : Podlázky Pánek
nadstavbový turnaj mladší žáci • 1. 10. 2017 Podlázky
  10:00 612 mladší žáci Bakov : Podlázky Mikulecký
  11:20 610 mladší žáci Řevnice : Bakov Mikulecký
  12:50 611 mladší žáci Podlázky : Řevnice Mikulecký
5. kolo • 7. 10. 2017 
  10:20 603 mladší žáci Podlázky : Řevnice Doležal
  11:20 17 muži Podlázky : Řevnice Barabáš
  12:30 413 starší žáci Podlázky : Řevnice Barabáš
 
  8:30 512 starší žákyně Spoje : Modřany A Šejtka
  9:35 414 starší žáci Spoje : Modřany Vejvoda
  10:40 706 mladší žákyně Spoje : Modřany Šejtka
  11:45 206 dorostenci Spoje : Modřany Vejvoda
  13:00 18 muži Spoje : Modřany Lenfeld
  14:15 113 ženy Spoje : Modřany Lenfeld
  15:30 810 koeduci Spoje : Modřany Švarc
  16:35 513 starší žákyně Spoje : Modřany B Švarc
 
  10:00 19 muži Republikán : Stará Huť Erhart
 
  9:00 514 starší žákyně Březno : Stará Huť Konejlová
  10:15 707 mladší žákyně Březno : Stará Huť Konejlová
  11:30 114 ženy Březno : Stará Huť Pešek
  12:45 811 koeduci Březno : Stará Huť Kryštofková
 
  8:00 416 starší žáci Bakov B : Čakovice Bartoň
  9:10 115 ženy Bakov : Čakovice A Beran
  10:25 415 starší žáci Bakov A : Čakovice Pánek
  11:30 116 ženy Bakov : Čakovice B Beran
  12:45 207 dorostenci Bakov : Čakovice Tichý
  14:00 304 dorostenky Bakov : Čakovice Tichý
  15:15 20 muži Bakov : Čakovice Pánek
  16:30 515 starší žákyně Bakov : Čakovice Bartoň
6. kolo • 14. 10. 2017 
  9:45 208 dorostenci Řevnice : Čakovice Holý st.
  11:00 417 starší žáci Řevnice : Čakovice Leinweber
  12:05 21 muži Řevnice : Čakovice Leinweber
  13:20 812 koeduci Řevnice : Čakovice Holý ml.
 
  10:00 708 mladší žákyně Stará Huť : Bakov Pánek
  11:10 22 muži Stará Huť : Bakov Pánek
  12:25 117 ženy Stará Huť : Bakov Pešek
  13:30 516 starší žákyně Stará Huť : Bakov Bartoň
 
  9:00 23 muži Modřany : Republikán Gřes
  10:20 517 starší žákyně Modřany A : Březno Gřes
  11:20 709 mladší žákyně Modřany : Březno Indrová
  12:20 305 dorostenky Modřany : Březno Gřes
  13:40 518 starší žákyně Modřany B : Březno Indrová
  14:40 813 koeduci Modřany : Březno Indrová
  15:40 118 ženy Modřany : Březno Gřes
 
  13:00 24 muži Podlázky : Spoje Barabáš
  14:15 418 starší žáci Podlázky : Spoje Barabáš
7. kolo • 21. 10. 2017
  9:00 419 starší žáci Spoje : Řevnice Erhart
  10:05 25 muži Spoje : Řevnice Erhart
  11:20 209 dorostenci Spoje : Řevnice Vejvoda
  12:35 814 koeduci Spoje : Řevnice Vejvoda
 
  10:00 26 muži Republikán : Podlázky Kundrát
 
  9:30 519 starší žákyně Bakov : Modřany A Beran
  10:40 119 ženy Bakov : Modřany Barabáš
  12:00 710 mladší žákyně Bakov : Modřany Beran
  13:10 306 dorostenky Bakov : Modřany Barabáš
  14:30 520 starší žákyně Bakov : Modřany B Bartoň
22. 10. 9:30 420 starší žáci Bakov A : Modřany Pánek
22. 10. 10:40 27 muži Bakov : Modřany Barabáš
22. 10. 12:00 210 dorostenci Bakov : Modřany Pánek
22. 10. 13:20 421 starší žáci Bakov B : Modřany Pánek
 
  8:00 815 koeduci Čakovice : Stará Huť Broučková
  9:10 120 ženy Čakovice A : Stará Huť Rys
  10:30 521 starší žákyně Čakovice : Stará Huť Gřes
  11:45 121 ženy Čakovice B : Stará Huť Rys
  13:00 28 muži Čakovice : Stará Huť Gřes
nadstavbový turnaj mladší žáci • x. x. 2017 Řevnice
    604 mladší žáci Podlázky : Bakov Holý ml.
    605 mladší žáci Bakov : Řevnice Holý ml.
    606 mladší žáci Řevnice : Podlázky Holý ml.
nadstavbový turnaj mladší žáci • x. x. Bakov
    607 mladší žáci Bakov : Podlázky Tichý
    608 mladší žáci Podlázky : Řevnice Tichý
    609 mladší žáci Řevnice : Bakov Tichý