Rozpis podzim 2019

Stáhnout v PDF

Rozpis Středočeského oblastního přeboru 2017/ 18 - jarní část

předehrávky
    101 ženy Čakovice A : Čakovice B Rys
5. 9. 17:00 502 starší žákyně Bakov A : Bakov B Bartoň
7. 9. 15:30 501 starší žákyně Čakovice A : Čakovice B Rys
8. 9. 9:30 401 starší žáci Řevnice A : Řevnice B Holý st.
1. kolo • 8. 9. 2018
  10:00 601 mladší žáci Podlázky : Modřany Doležal
               
  9:00 701 mladší žačky Stará Huť : Bakov Bareš
  10:05 503 starší žačky Stará Huť : Bakov A Bartoň
  11:10 1 muži Stará Huť : Bakov Bláha
  12:25 504 starší žačky Stará Huť : Bakov B Bláha
               
  8:30 402 starší žáci Spoje : Čakovice Jáneš
  9:35 2 muži Spoje : Čakovice Jáneš
  10:50 102 ženy Spoje : Čakovice A Jáneš
  12:05 505 starší žačky Spoje : Čakovice A Spoustová
  13:10 103 ženy Spoje : Čakovice B Šejtka
  14:25 506 starší žačky Spoje : Čakovice B Šejtka
  15:30 801 koeduci Spoje : Čakovice Janková
  16:35 301 dorostenky Spoje : Čakovice Janková
               
  10:35 3 muži Řevnice : Republikán Gřes
2. kolo • 15. 9. 2018
  9:00 4 muži Modřany : Republikán Leinweber
  10:20 702 mladší žačky Modřany : Březno Svoboda D.
  11:40 302 dorostenky Modřany : Březno Leinweber
  13:00 507 starší žačky Modřany : Březno Svoboda D.
  14:10 104 ženy Modřany : Březno Leinweber
               
  8:30 403 starší žáci Čakovice : Řevnice A Bláha
  9:45 5 muži Čakovice : Řevnice Bláha
  11:05 404 starší žáci Čakovice : Řevnice B Rys
               
  8:30 6 muži Bakov : Spoje Barabáš
  9:45 303 dorostenky Bakov : Spoje Barabáš
  11:00 405 starší žáci Bakov : Spoje Bareš
  12:15 508 starší žačky Bakov A : Spoje Beran
  13:20 201 dorostenci Bakov : Spoje Barabáš
  14:35 509 starší žačky Bakov B : Spoje Beran
3. kolo • 22. 9. 2018
  9:00 105 ženy Stará Huť : Modřany Leinweber
  10:15 510 starší žačky Stará Huť : Modřany Svoboda D.
  11:20 7 muži Stará Huť : Modřany Leinweber
  12:35 703 mladší žačky Stará Huť : Modřany svoboda D.
               
  9:00 406 starší žáci Řevnice A : Bakov Gřes
  10:05 602 mladší žáci Řevnice   Bakov Holý st.
  11:10 202 dorostenci Řevnice : Bakov Gřes
  12:25 407 starší žáci Řevnice B : Bakov Gřes
  13:30 8 muži Řevnice : Bakov Jáneš
               
  10:00 9 muži Republikán : Čakovice Bláha
               
  8:00 106 ženy Březno : Čakovice A Mikulecký
  9:15 511 starší žačky Březno : Čakovice A Doležal
  10:25 802 koeduci Březno   Čakovice Doležal
  11:40 304 dorostenky Březno : Čakovice Mikulecký
  13:00 512 starší žačky Březno   Čakovice B Mikulecký
  14:15 107 ženy Březno : Čakovice B Doležal
4. kolo • 29. 9. 2018
  8:30 10 muži Modřany : Čakovice Kundrát
  9:50 513 starší žačky Modřany : Čakovice A Jáneš
  10:55 108 ženy Modřany : Čakovice A Kundrát
  12:10 514 starší žačky Modřany : Čakovice B Svoboda D.
  13:15 305 dorostenky Modřany : Čakovice Kundrát
  14:30 408 starší žáci Modřany : Čakovice Svoboda D.
  15:40 109 ženy Modřany : Čakovice B Svoboda D.
               
  9:00 704 mladší žačky Bakov : Březno Bareš
  10:10 306 dorostenky Bakov : Březno Barabáš
  11:25 516 starší žačky Bakov B : Březno Bareš
  12:30 11 muži Bakov : Republikán Barabáš
  13:45 515 starší žačky Bakov A : Březno Barabáš
               
  10:00 603 mladší žáci Podlázky : Řevnice Doležal
               
28.9. 9:00 12 muži Stará Huť : Spoje Jáneš
28.9. 10:15 803 koeduci Stará Huť : Spoje Jáneš
28.9. 11:20 517 starší žačky Stará Huť : Spoje Jáneš
7.10. 10:00 110 ženy Stará Huť : Spoje Holý ml.
5. kolo • 6. 10. 2018
  9:00 307 dorostenky Spoje : Modřany Svoboda D.
  10:15 409 starší žáci Spoje : Modřany Svoboda D.
  11:20 518 starší žačky Spoje : Modřany Šejtka
  12:25 203 dorostenci Spoje : Modřany Leinweber
  13:40 111 ženy Spoje : Modřany Leinweber
  14:55 13 muži Spoje : Modřany Leinweber
               
  14:00 14 muži Řevnice : Stará Huť Bláha
               
  8:00 410 starší žáci Čakovice : Bakov Jáneš
  9:15 520 starší žačky Čakovice B : Bakov B Spoustová
  10:25 15 muži Čakovice : Bakov Jáneš
  11:30 519 starší žačky Čakovice A : Bakov A Spoustová
  12:45 308 dorostenky Čakovice : Bakov Rys
  14:00 521 starší žačky Čakovice B : Bakov A Rys
  15:15 522 starší žačky Čakovice A : Bakov B Spoustová
6. kolo • 13. 10. 2018 
  9:15 16 muži Modřany : Bakov Holý ml.
  10:35 411 starší žáci Modřany : Bakov Holý ml.
  11:45 604 mladší žáci Modřany : Bakov Svoboda D.
  12:55 204 dorostenci Modřany : Bakov Holý ml.
14. 10. 9:20 523 starší žačky Modřany : Bakov A Holý ml.
14. 10. 10:30 705 mladší žačky Modřany : Bakov Svoboda D.
14. 10. 11:40 309 dorostenky Modřany : Bakov Holý ml.
14. 10. 13:00 524 starší žačky Modřany : Bakov B Svoboda D.
               
  9:30 804 koeduci Stará Huť : Březno Kohoutová
  10:35 525 starší žačky Stará Huť : Březno Bláha
  11:40 112 ženy Stará Huť : Březno Bláha 
  12:55 706 mladší žačky Stará Huť : Březno Konejlová
  14:00 17 muži Stará Huť : Republikán Bláha 
               
  9:00 412 starší žáci Spoje : Řevnice A Vejvoda
  10:05 18 muži Spoje : Řevnice Lenfeld
  11:20 413 starší žáci Spoje : Řevnice B Lenfeld
  12:25 205 dorostenci Spoje : Řevnice Lenfeld
7. kolo • 20. 10. 2018
  9:00 414 starší žáci Řevnice A : Modřany Leinweber
  10:05 605 mladší žáci Řevnice : Modřany Ledvinka
  11:10 206 dorostenci Řevnice : Modřany Leinweber
  12:25 415 starší žáci Řevnice B : Modřany Ledvinka
  13:30 19 muži Řevnice   Modřany Leinweber
               
  10:00 20 muži Republikán   Spoje Jáneš
               
  9:00 526 starší žačky Březno : Spoje Barabáš
  10:15 805 koeduci Březno : Spoje Konejlová
  11:30 310 dorostenky Březno : Spoje Barabáš
  13:00 113 ženy Březno : Spoje Barabáš
               
  8:00 806 koeduci Čakovice : Stará Huť Broučková
  9:10 114 ženy Čakovice A : Stará Huť Rys
  10:30 528 starší žačky Čakovice B : Stará Huť Gřes
  11:45 527 starší žačky Čakovice A : Stará Huť Rys
  13:00 115 ženy Čakovice B : Stará Huť Gřes
  14:15 21 muži Čakovice : Stará Huť Gřes
               
  9:00 606 mladší žáci Bakov : Podlázky Bartoň