Rozpis podzim 2019

Stáhnout v PDF
předehrávky
13. 9. 17:00 501 st. žákyně Modřany A : Modřany B Svoboda D.
7. 9. 9:00 502 st. žákyně Stará Huť A : Stará Huť B Fišer
13. 9. 16:00 503 st. žákyně Čakovice A : Čakovice B Boček
6. 9. 17:00 301 dorostenky Bakov A : Bakov B Bartoň
1. kolo • 7. 9. 2019
  8:00 401 st. žáci Čakovice : Modřany Duchek
  9:05 1 muži Čakovice : Modřany Bláha
  10:20 101 ženy Čakovice B : Modřany Bláha
  11:35 801 koeduci Čakovice : Modřany Šimáček
  12:50 302 dorostenky Čakovice : Čakovice Bláha
8. 9. 8:00 505 st. žákyně Čakovice B : Modřany A Zavadil
8. 9. 9:05 504 st. žákyně Čakovice A : Modřany A Zavadil
8. 9. 10:10 507 st. žákyně Čakovice B : Modřany B Zavadil
8. 9. 11:15 506 st. žákyně Čakovice A : Modřany B Zavadil
               
  9:00 508 st. žákyně Březno : Spoje Gřes
  10:10 102 ženy Březno : Spoje Gřes
  11:30 802 koeduci Březno : Spoje Gřes
  12:40 303 dorostenky Březno : Spoje Gřes
               
8. 9. 15:00 2 muži Chomutov : Spoje
               
  9:00 3 muži Bakov : Řevnice Barabáš
  10:15 601 ml. žáci Bakov : Řevnice Nitschová
  11:30 201 dorostenci Bakov : Řevnice Bareš
  12:45 402 st. žáci Bakov : Řevnice Bareš
               
  10:10 602 ml. žáci Stará Huť : Podlázky Fišer
nadstavbový turnaj – ml. žákyně • 8. 9. Stará Huť
  10:00 707 ml. žákyně Stará Huť : Bakov Fišer
  11:05 708 ml. žákyně Bakov : Březno Fišer
  12:10 709 ml. žákyně Březno : Stará Huť Fišer
2. kolo • 14. 9. 2019
  10:00 403 st. žáci Modřany : Podlázky Svoboda D.
               
  8:30 803 koeduci Řevnice : Stará Huť Zavadil
  9:40 4 muži Řevnice : Stará Huť Leinweber
  11:00 603 ml. žáci Řevnice : Stará Huť Zavadil
               
  8:00 604 ml. žáci Spoje : Bakov Šejtka
  9:05 5 muži Spoje : Bakov Jáneš
  10:20 509 st. žákyně Spoje : Bakov Švarc
  11:25 404 st. žáci Spoje : Bakov Šejtka
  12:30 304 dorostenky Spoje : Bakov A Jáneš
  13:45 202 dorostenci Spoje : Bakov Jáneš
  15:00 305 dorostenky Spoje : Bakov B Švarc
  16:15 103 ženy Spoje : Bakov Jáneš
               
  8:00 510 st. žákyně Čakovice A : Březno Šimáček
  9:05 6 muži Čakovice : Chomutov Holý ml.
  10:20 306 dorostenky Čakovice : Březno Holý ml.
  11:35 804 koeduci Čakovice : Březno Rys
  12:40 511 st. žákyně Čakovice B : Březno Holý ml.
  13:45 104 ženy Čakovice : Březno Rys
3. kolo • 21. 9. 2019
  8:30 512 st. žákyně Březno : Modřany A Jáneš
  9:40 105 ženy Březno : Modřany Jáneš
  11:00 805 koeduci Březno : Modřany Kohoutová
  12:10 307 dorostenky Březno : Modřany Indrová
  13:30 513 st. žákyně Březno : Modřany B Kohoutová
               
  14:30 7 muži Chomutov : Modřany
               
  8:30 514 st. žákyně Bakov : Čakovice A Bareš
  9:40 8 muži Bakov : Čakovice Beran
  10:55 515 st. žákyně Bakov : Čakovice B Bareš
  12:05 308 dorostenky Bakov A : Čakovice Beran
  13:20 106 ženy Bakov : Čakovice B Bartoň
  14:35 309 dorostenky Bakov B : Čakovice Beran
22. 9. 9:00 605 ml. žáci Bakov : Čakovice Bartoň
22. 9. 10:00 203 dorostenci Bakov : Čakovice Bareš
22. 9. 11:40 405 st. žáci Bakov : Čakovice Bartoň
               
  8:30 9 muži Stará Huť : Spoje Leinweber
  9:45 517 st. žákyně Stará Huť B : Spoje Leinweber
  10:50 806 koeduci Stará Huť : Spoje Fišer
  11:55 516 st. žákyně Stará Huť A : Spoje Leinweber
  13:00 606 ml. žáci Stará Huť : Spoje Holý ml.
  14:05 310 dorostenky Stará Huť : Spoje Holý ml.
  15:20 107 ženy Stará Huť : Spoje Holý ml.
               
  13:00 607 ml. žáci Podlázky : Řevnice Doležal
  14:00 406 st. žáci Podlázky : Řevnice Doležal
4. kolo • 28. 9. 2019
  10:00 10 muži Modřany : Řevnice Bláha
  11:20 807 koeduci Modřany : Řevnice Svoboda D.
  12:30 407 st. žáci Modřany : Řevnice Bláha
               
  9:00 608 ml. žáci Spoje : Podlázky Erhart
  10:05 408 st. žáci Spoje : Podlázky Erhart
               
  8:00 108 ženy Čakovice : Stará Huť Gřes
  9:10 11 muži Čakovice : Stará Huť Gřes
  10:20 808 koeduci Čakovice : Stará Huť Šimáček
  11:20 311 dorostenky Čakovice : Stará Huť Gřes
  12:30 609 ml. žáci Čakovice : Stará Huť Procházka
29. 9. 8:00 521 st. žákyně Čakovice B : Stará Huť A Gřes
29. 9. 9:05 518 st. žákyně Čakovice A : Stará Huť A Gřes
29. 9. 10:10 519 st. žákyně Čakovice B : Stará Huť B Gřes
29. 9. 11:15 520 st. žákyně Čakovice A : Stará Huť B Gřes
               
  8:30 312 dorostenky Březno : Bakov A Kundrát
  9:45 701 ml. žákyně Březno : Bakov Kohoutová
  10:50 109 ženy Březno : Bakov Kundrát
  12:10 522 st. žákyně Březno : Bakov Kundrát
  14:15 313 dorostenky Březno : Bakov B Žďánská
               
  14:30 12 muži Chomutov : Bakov
5. kolo • 5. 10. 2019
  8:00 110 ženy Bakov : Modřany Bareš
  9:15 523 st. žákyně Bakov : Modřany A Bartoň
  10:25 13 muži Bakov : Modřany Barabáš
  11:40 524 st. žákyně Bakov : Modřany B Beran
  12:50 314 dorostenky Bakov A : Modřany Barabáš
  14:00 409 st. žáci Bakov : Modřany Bareš
  15:15 315 dorostenky Bakov B : Modřany Bartoň
               
  8:30 14 muži Stará Huť : Chomutov Holý ml.
  9:45 809 koeduci Stará Huť : Březno Fišer
  10:50 525 st. žákyně Stará Huť A : Březno Holý ml.
  11:55 702 ml. žákyně Stará Huť : Březno Fišer
  13:00 526 st. žákyně Stará Huť B : Březno Holý ml.
  14:05 316 dorostenky Stará Huť : Březno Fišer
  15:20 111 ženy Stará Huť : Březno Holý ml.
               
  10:00 610 ml. žáci Podlázky : Čakovice Doležal
  11:00 410 st. žáci Podlázky : Čakovice Doležal
               
  9:40 810 koeduci Řevnice : Spoje Zavadil
  11:00 611 ml. žáci Řevnice : Spoje Zavadil
  12:10 15 muži Řevnice : Spoje Leinweber
13.10. 9:30 411 st. žáci Řevnice : Spoje Leinweber
odloženo   204 dorostenci Řevnice : Spoje Leinweber
nadstavbový turnaj – ml. žákyně • 6. 10. Bakov
  9:00 704 ml. žákyně Stará Huť : Bakov Bareš
  10:10 706 ml. žákyně Březno : Stará Huť Bareš
  11:20 705 ml. žákyně Bakov : Březno Bareš
6. kolo • 12. 10. 2019
  8:30 527 st. žákyně Modřany A : Spoje Jáneš
9:40 16 muži Modřany : Spoje Erhart
  10:50 528 st. žákyně Modřany B : Spoje Sláma
  12:10 112 ženy Modřany : Spoje Jáneš
13.10. 9:15 317 dorostenky Modřany : Spoje Jáneš
13. 10. 12:20 412 st. žáci Modřany : Spoje Ledvinka
13. 10. 13:30 811 koeduci Modřany : Spoje Ledvinka
               
  8:00 17 muži Čakovice : Řevnice Duchek
  9:10 812 koeduci Čakovice : Řevnice Boček
  10:10 413 st. žáci Čakovice : Řevnice Procházka
  11:10 612 ml. žáci Čakovice : Řevnice Boček
  12:10 205 dorostenci Čakovice : Řevnice Šimáček
               
  8:15 703 ml. žákyně Bakov : Stará Huť Nitschová
  9:20 319 dorostenky Bakov B : Stará Huť Beran
  10:35 18 muži Bakov : Stará Huť Barabáš
  11:50 529 st. žákyně Bakov : Stará Huť A Gřes
  13:00 318 dorostenky Bakov A : Stará Huť Gřes
  14:15 530 st. žákyně Bakov : Stará Huť B Gřes
13. 10. 10:20 113 ženy Bakov : Stará Huť ligový
13. 10. 11:40 613 ml. žáci Bakov : Stará Huť Nitschová
7. kolo • 19. 10. 2019
  9:00 19 muži Stará Huť : Modřany Jáneš
  10:15 533 st. žákyně Stará Huť A : Modřany B Fišer
  11:20 813 koeduci Stará Huť : Modřany Fišer
  12:25 534 st. žákyně Stará Huť B : Modřany B Fišer
  13:30 114 ženy Stará Huť : Modřany Jáneš
  14:45 320 dorostenky Stará Huť : Modřany Jáneš
20. 10. 10:00 531 st. žákyně Stará Huť A : Modřany A Fišer
20. 10. 11:30 532 st. žákyně Stará Huť B : Modřany A Fišer
               
  10:00 614 ml. žáci Podlázky : Bakov Doležal
  11:00 414 st. žáci Podlázky : Bakov Doležal
               
  9:00 814 koeduci Řevnice : Březno Zavadil
  10:10 20 muži Řevnice : Chomutov Leinweber
               
  9:00 815 koeduci Spoje : Čakovice Švarc
  10:05 321 dorostenky Spoje : Čakovice Holý ml.
  11:20 615 ml. žáci Spoje : Čakovice Holý ml.
20. 10. 9:00 415 st. žáci Spoje : Čakovice Holý ml.
20. 10. 10:05 115 ženy Spoje : Čakovice Holý ml.
20. 10. 11:20 206 dorostenci Spoje : Čakovice Holý ml.
odloženo 535 st. žákyně Spoje : Čakovice A Švarc
odloženo 21 muži Spoje : Čakovice
odloženo 536 st. žákyně Spoje : Čakovice B Švarc