Rozpis podzim 2020

Stáhnout v PDF
předehrávky
  10:00 starší žákyně 501 Stará Huť A : Stará Huť B Fišer
1. kolo • 12. 9. 2020
  9:30 starší žáci 401 Řevnice  : Modřany Bláha
  11:00 muži 1 Řevnice  : Modřany Bláha
 
  8:00 muži 2 Stará Huť : Litvínov Leinweber
  9:15 starší žáci 402 Stará Huť : Podlázky Leinweber
 
  8:00 mladší žáci 601 Čakovice : Bakov Molnár
  9:05 muži 3 Čakovice : Bakov Holý ml.
  10:20 koeduci 807 Čakovice : Bakov Molnár
  11:25 starší žáci 403 Čakovice : Bakov Holý ml.
  12:40 dorostenky 301 Čakovice : Bakov Molnár
  13:55 dorostenci 201 Čakovice : Bakov Holý ml.
  15:00 starší žákyně 502 Čakovice : Bakov Molnár
  16:10 ženy 101 Čakovice : Bakov Holý ml.
 
  9:00 dorostenky 302  Březno : Spoje Gřes
  10:15 starší žákyně 503  Březno : Spoje Gřes
  11:30 ženy 102  Březno : Spoje Gřes
 
13. 9. 12:00 muži 4 Chomutov : Spoje
2. kolo • 19. 9. 2020
  9:00 muži 5   Modřany :  Spoje Holý ml.
  10:20 starší žákyně 504   Modřany :  Spoje Jáneš
  11:30 koeduci 801   Modřany :  Spoje Jindřichová
  12:40 dorostenky 303   Modřany :  Spoje Jáneš
  14:00 starší žáci 404   Modřany :  Spoje Holý ml.
  15:10 ženy 103   Modřany :  Spoje Holý ml.
 
  9:00 dorostenky 304   Bakov :  Březno Bartoň
  10:20 muži 6   Bakov :  Chomutov Beran
  11:40 mladší žákyně 701   Bakov :  Březno Nitschová
  12:50 ženy 104   Bakov :  Březno Bartoň
  14:10 starší žákyně 505   Bakov :  Březno Beran
 
  15:30 muži 7  Litvínov :   Čakovice
 
  10:00 starší žáci 405  Podlázky :   Čakovice Doležal
 
  9:30 mladší žáci 602 Řevnice  : Stará Huť Leinweber
  10:45 muži 8 Řevnice  : Stará Huť Leinweber
  12:00 starší žáci 406 Řevnice : Stará Huť Leinweber
nadstavbový turnaj – mladší žákyně • 20. 9. Stará Huť
  9:00 mladší žákyně 704 Bakov : Stará Huť Fišer
  10:00 mladší žákyně 705 Březno : Bakov Fišer
  11:00 mladší žákyně 706 Stará Huť : Březno Fišer
3. kolo • 26. 9. 2020
  8:00 starší žáci 407  Stará Huť :   Modřany Fišer
  9:05 starší žákyně 506  Stará Huť A :   Modřany Sláma
  10:10 koeduci 802  Stará Huť :   Modřany Fišer
  11:15 starší žákyně 507  Stará Huť B :   Modřany Sláma
  12:20 muži 9  Stará Huť :   Modřany Leinweber
  13:35 dorostenky 305  Stará Huť :   Modřany Leinweber
  14:50 ženy 105  Stará Huť :   Modřany Pešek
 
  8:30 starší žáci 408   Čakovice : Řevnice  Šimáček
  9:30 mladší žáci 603   Čakovice : Řevnice  Procházka
  10:30 dorostenci 202   Čakovice : Řevnice  Šimáček
  11:40 muži 10   Čakovice : Řevnice  Šimáček
 
domluva   muži 11  Chomutov :  Litvínov
 
  8:30 mladší žáci 604  Spoje :   Bakov Švarc
  9:35 starší žákyně 508  Spoje :   Bakov Šejtka
  10:40 starší žáci 409  Spoje :   Bakov Šejtka
  11:45 dorostenky 306  Spoje :   Bakov Gřes
  13:00 koeduci 808  Spoje :   Bakov Švarc
  14:10 dorostenci 203  Spoje :   Bakov Šejtka
  15:30 ženy 106  Spoje :   Bakov Gřes
  16:50 muži 12  Spoje :   Bakov Gřes
4. kolo • 28. 9. 2020
27. 9. 9:00 ženy 107   Modřany :   Bakov Jáneš
27. 9. 10:20 muži 13   Modřany :   Bakov Jáneš
27. 9. 11:30 dorostenky 308   Modřany :   Bakov Jáneš
27. 9. 12:40 koeduci 809   Modřany :   Bakov Jindřichová
27. 9. 13:50 starší žáci 410   Modřany :   Bakov Svoboda D.
27. 9. 15:00 starší žákyně 509   Modřany :   Bakov Svoboda D.
 
  10:00 starší žáci 411  Podlázky :  Spoje Louda
 
  15:30 muži 14  Litvínov :  Spoje
 
  10:00 muži 15 Řevnice NH :  Chomutov Leinweber
 
27. 9. 9:00 starší žákyně 510  Stará Huť A :   Čakovice Zavadil
27. 9. 10:05 starší žáci 412  Stará Huť :   Čakovice Fišer
27. 9. 11:10 starší žákyně 511  Stará Huť B :   Čakovice Zavadil
27. 9. 12:15 mladší žáci 605  Stará Huť :   Čakovice Fišer
  9:00 muži 16  Stará Huť :   Čakovice Holý ml.
  10:20 dorostenky 308  Stará Huť :   Čakovice Holý ml.
  11:35 koeduci 803  Stará Huť :   Čakovice Fišer
  12:45 ženy 108  Stará Huť :   Čakovice Holý ml.
5. kolo • 10. 10. 2020
  8:00 koeduci 804   Čakovice :   Modřany Broučková
  9:05 starší žákyně 512   Čakovice :   Modřany Spoustová
  10:10 ženy 109   Čakovice :   Modřany Rys
  11:25 starší žáci 413   Čakovice :   Modřany Šimáček
  12:30 dorostenky 309   Čakovice :   Modřany Rys
  13:45 muži 17   Čakovice :   Modřany Šimáček
 
  9:00 starší žákyně 513  Březno    Stará Huť A Barabáš
  10:00 ženy 110  Březno :  Stará Huť Barabáš
  11:30 mladší žákyně 702  Březno :  Stará Huť Žďánská
  12:40 dorostenky 310  Březno :  Stará Huť Barabáš
  14:00 starší žákyně 514  Březno :  Stará Huť B Žďánská
 
  14:00 muži 18  Chomutov :  Stará Huť
 
  9:00 mladší žáci 606  Spoje : Řevnice  Janková
  10:05 starší žáci 414  Spoje : Řevnice  Gřes
  11:10 muži 19  Spoje : Řevnice  Gřes
  12:25 dorostenci 204  Spoje : Řevnice  Gřes
 
  9:30 starší žáci 415   Bakov :  Podlázky Holý ml.
  11:00 muži 20   Bakov :  Litvínov Holý ml.
6. kolo • 17. 10. 2020 
  10:00 muži 21   Modřany :  Litvínov Jáneš
  11:20 starší žáci 416   Modřany :  Podlázky Jáneš
 
  9:00 starší žáci 417 Řevnice NH :   Bakov Leinweber
  10:15 mladší žáci 607 Řevnice NH :   Bakov Holý st.
  11:30 dorostenci 205 Řevnice NH :   Bakov Leinweber
  12:50 muži 22 Řevnice NH :   Bakov Leinweber
 
  9:00 muži 23 Stará Huť :  Spoje Holý ml.
  10:15 starší žáci 418 Stará Huť :  Spoje Holý ml.
  10:15 starší žákyně 515  Stará Huť A :  Spoje Holý ml.
  12:25 mladší žáci 608  Stará Huť :  Spoje Fišer
  13:30 starší žákyně 516  Stará Huť B :  Spoje Fišer
  14:35 koeduci 805  Stará Huť    Spoje Fišer
18. 10. 10:00 dorostenky 311  Stará Huť :  Spoje Zavadil
18. 10. 11:15 ženy 111  Stará Huť :  Spoje Zavadil
 
  8:30 starší žákyně 517   Čakovice :  Březno Šimáček
  9:35 ženy 112   Čakovice :  Březno Bláha
  10:50 muži 24   Čakovice :  Chomutov Bláha
  12:05 dorostenky 312 Čakovice :  Březno Procházka
7. kolo • 24. 10. 2020
  14:00 muži 25  Chomutov : Modřany
 
  9:30 dorostenky 313  Březno :   Modřany Barabáš
  10:45 starší žákyně 518  Březno :   Modřany Barabáš
  12:00 ženy 113  Březno :   Modřany Barabáš
 
  8:00 starší žákyně 519  Spoje :   Čakovice Janková
  9:05 muži 26  Spoje :   Čakovice Jáneš
  10:20 dorostenky 314  Spoje :   Čakovice Jáneš
  11:35 starší žáci 419  Spoje :   Čakovice Šejtka
  12:40 ženy 114  Spoje :   Čakovice Šejtka
  13:55 mladší žáci 609  Spoje :   Čakovice Janková
  15:00 dorostenci 206  Spoje :   Čakovice Šejtka
  16:15 koeduci 806  Spoje :   Čakovice Švarc
 
25. 10. 10:00 starší žáci 420   Bakov :  Stará Huť Bartoň
25. 10. 11:20 mladší žáci 610   Bakov :  Stará Huť Nitschová
25. 10. 12:30 koeduci 810   Bakov :  Stará Huť Nitschová
  9:00 starší žákyně 520   Bakov :  Stará Huť A Beran
  10:10 muži 27   Bakov :  Stará Huť Doležal
  11:30 starší žákyně 521   Bakov :  Stará Huť B Beran
  12:50 ženy 115   Bakov :  Stará Huť Bartoň
  14:10 mladší žákyně 703   Bakov :  Stará Huť Nitschová
  15:20 dorostenky 315   Bakov :  Stará Huť Beran
 
  10:00 starší žáci 421 Podlázky : Řevnice Zavadil
 
  15:30 muži 28 Litvínov : Řevnice